Naukowcy Bez Granic
Ja i mój iPod
poniedziałek, 21 sierpnia 2006
Do widzenia!

Dziękuję wszystkim, którzy z zainteresowaniem śledzili mojego bloga.

Mój iPod nadal działa bez zarzutów. Uważam jednak, że moja misja edukowania iPodowego została zakończona i to z sukcesem. W tej chwili widok białych pudełeczek na ulicach polskich miast nikogo już nie dziwi. iPodów nie trzeba już sprowadzać pokrętnymi drogami z Zachodu, lecz można kupić np. w każdym Empiku za rogiem. To oczywiście nie jest moja zasługa, ale się podczepię do "wagonu z orkiestrą", jak mówią w ojczyźnie Steve'a Jobsa.

środa, 26 lipca 2006
Cartoon Network w kieszeni

Apple dogadał się z Warner Bros. Teraz obywatele lumpenliberalnych krajów zachodnich, którzy cierpią na niedobór śmiesznych postaci w życiu codziennym, będą sobie mogli ściągać na iPody video kultowe kreskówki z królikiem Bugsem a także produkcje Hanna-Barbera i współczesne seriale (Friends...).

W Ojczyźnie Światowego Polactwa kreskówki są niedostępne, bo właściciele praw autorskich nie ufają naszemu katolickiemu szacunkowi do cudzych praw autorskich.

czwartek, 20 lipca 2006
Katarynagate, iPod i etos blox.pl

Ostatnio wybuchła afera czy kataryna dostaje pieniądze od Agory za pisanie bloga. Przy okazji pojawiaj się wątek, że branie pieniędzy za blogi polityczne to skandal i korupcja, co innego za blogi typu ipod.blox.pl

Poczułem się wywołany do tablicy. Jako były już pracownik Agory ujawnię więc całą prawdę: Agora nie płaci nikomu za pisanie bloga, natomiast niektórzy pracownicy mają pisanie bloga wpisane do zadań w formie "prowadzenie dowolnie wybranego bloga w serwisie blox.pl o częstotliwości aktualizacji tylu a tylu postów miesięcznie"

Druga kwestia, to pytanie, czy Apple mi płaci. Odpowiadam: nie płaci. Dzięki temu mogę dowolnie publikować żarty z iPodów czy Steve'a Jobsa. Niedowiarkom proponuję zastanowić się, czy dział PR firmy Apple pozwoliłby mi na umieszczenie takiego podtytułu bloga...

Dlaczego wybrałem iPoda, a nie Creative Zen czy iRiver, wyjaśniłem już w pierwszym poście. Jak mi się znudzi, to go wyrzucę (żartuję iPodziku... albo nie).

PS: z prowadzenia bloga mam konkretne korzyści majątkowe, ale nie bezpośrednie: dzięki wypromowaniu własnej osoby pisuję do różnych pism lifestylowo-gadżeciarskich. Nie tylko o iPodach.

poniedziałek, 17 lipca 2006
iDomino

Reklama odkrywa nowe zastosowanie iPodów

wtorek, 27 czerwca 2006
Porozmawiajmy o iPodach

Ujawniono slang iPodowy. Widać po nim niestety, że iPody wkraczają w fazę schyłkową w której fajność jest zastępowana przez symbol statusu.

wtorek, 06 czerwca 2006
Nowy iPod U2 -- jeszcze czarniejszy od czarnego

Czy to przypadek, że 6.06.06 Apple wypuszcza nowego, mroczno-czarnego i krwisto-czerwonego iPoda U2?

Nowy iPod U2
poniedziałek, 22 maja 2006
Czy coś mogłoby zastąpić iPoda?

Tu napisali, że są jakieś inne odtwarzacze mp3 i niektóre nawet fajne. Bzdury ;-)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17