Naukowcy Bez Granic
Ja i mój iPod
wtorek, 06 czerwca 2006
Nowy iPod U2 -- jeszcze czarniejszy od czarnego

Czy to przypadek, że 6.06.06 Apple wypuszcza nowego, mroczno-czarnego i krwisto-czerwonego iPoda U2?

Nowy iPod U2
środa, 17 maja 2006
iPod wreszcie dla audiofilów

Dla miłośników skrzypienia winyli, lania oliwy do stalowych kuleczek wewnątrz głośników i kupowania kabelków po 100USD za centymetr nastały wspaniałe czay!

Oto firma Red WIne przerabia iPoda na urządzenie audiofilskie! Oczywiście musi w tym celu wyrzucić dużo elektroniki ze środka i zastąpić własną, ale dzięki temu muzyka w formacie Apple Lossless zaczyna osiągać poziom akceptowalny na weekendowe słuchanie w samochodzie przez audiofila.

Uwaga: audiofile używają wyłącznie iPodów 4G oraz iPodów photo. iPody 1-3G oraz iPody video dają podobno obciachowy dźwięk.

środa, 01 marca 2006
iPod HiFi -- i Bose może sobie strzelić w główkę

Apple załatwił większość firm robiących głośniki do iPoda wypuszczając takie cacko:

iPod Hi-Fi ma kosztować ok. 350 USD, co jest umiarkowaną ceną w porównaniu z innymi zestawami, typu słynny, ale przepłacony Bose Sounddock.

Myślę jednak, że przynajmniej Altec Lansing może spać spokojnie, bo w kategorii ziomalskich boomboksów nadal jest bezkonkurencyjny.

wtorek, 14 lutego 2006
No iKupa

iPood

środa, 11 stycznia 2006
Nie no, radio do iPoda?

Apple wypuścił radio do iPoda. Działa tylko na iPodach video i nano. Taka mała przystawka pozwalająca słuchać stacji radiowych i zmieniająca ekran iPoda w fajne, stare radio samochodowe.

iPod radio remote

Ogólnie ekstra i gdybym miał nowszego iPoda, to pewno bym je sobie kupił. Tylko po co było przez lata tłumaczyć, że iPody są dla ludzi, którzy nie słuchają radia, bo wolą własną muzykę od tej narzucanej dj-om przez koncerny fonograficzne? Moje komentarze do radia Griffina są cały czas aktualne.

środa, 28 grudnia 2005
Kolanko hydrauliczne do iPoda

Griffin RoadTrip może nie wygląda pięknie

Griffin RoadTrip

i kojarzy się bardziej z hydrauliką, niż nowoczesnymi technologiami, ale jest bardzo wygodnym rozbudowaniem bardzo przydatnego iTripa. Oprócz emitowania sygnału radiowego możliwego do odebrania w samochodowym radiu bez potrzeby użycia kabli, jest też samochodową ładowarką do iPoda i uchwytem umożliwiającym łatwe sterowanie białym pudełeczkiem bez odrywania wzroku od przedniej szyby...

wtorek, 13 grudnia 2005
Moherowy świt

Wszyscy, którym leży na sercu dobro i rozwój Przenajświętszej Czwartej Rzeczypospolitej niechaj solidarnie w odpowiedzi na apel Ojca Dyrektora chwycą za druty i moherowe włóczki i zrobią sobie patriotyczne wdzianko świąteczne dla swoich iPodów:

Moherowe ubranko dla iPoda

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5